Презентація нових книг В. М. Заруби

zaruba-preza

Нещодавно в Національній металургійній академії відбулася презентація нових видань Віктора Миколайовича Заруби. На презентації були присутні студенти, викладачі, працівники кафедри, історики, журналісти та зацікавлені особи. Зустріч була цікавою як для молодого покоління, так і для фахівців-істориків.
Вітаємо нашого унікального,постійного, автора історика-енциклопедиста Віктора Миколайовича Зарубу з появою чергової плеяди книжкових шедеврів – видань: «Дворяне Екатеринославской губернии», «Придніпровський край. Опис поселень Катеринославського повіту»та збіркою «Українська метрика».

В наші складні часи, коли постійно відчувається брак коштів на книговидання та слабий читацький попит особливо приємно засвідчити, що наша співпраця не була марною, викликала широкий розголос та привернула увагу наукового та видавничого співтовариства. Видання з’явилися напередодні Львівського форуму видавців, і наукові праці Віктора Миколайовича завжди допомагають нам виглядати достойно серед кращих видавців України.

Краєзнавча література, література з історії України зацікавила багатьох відвідувачів форуму, книжки придбали для себе і книгарня НТШ, бібліотека Вроцлавського університету, наукова бібліотека з Канади. Великий натовп біля нас був і серед звичайних людей, не науковців. Деякі просто хотіли погортати сторінки, сподіваючись знайти своє власне коріння.

Бажаємо автору творчої наснаги, нових видавничих проектів!