Друк каталогів

Каталог – це багатосторінкове видання, яке презентує товари компанії або знайомить із переліком послуг, які вона надає. Цей вид рекламної продукції – невід’ємна частина конференцій, презентацій та виставок. Продуктові каталоги активно використовуються під час ділових зустрічей та переговорів між представниками компаній. Також доволі часто їх можна зустріти у точках продажів: магазинах, кафе, перукарнях, салонах краси, фітнес-центрах тощо. Декілька позицій або тисячі товарів – ми робимо однаково якісно малі та величезні каталоги з будь-якою кількістю сторінок.

Розрахувати

Можна виділити два види каталогів:

  • інформаційні – зазвичай, стримані у дизайні та оформленні, максимально зручні в користуванні, містять усю необхідну інформацію, таблиці з технічними характеристиками, прайси і т. ін. Основна задача інформаційного каталогу  – надати необхідну інформацію клієнту стосовно продукту;
  • рекламні (іміджеві) – зазвичай, мають унікальний дизайн у фірмовому стилі компанії, містять велику кількість фотографій, ілюстрацій, мінімум тексту. Основна задача рекламного каталогу – створити необхідне враження та продати товар.

Каталоги можуть складатися з декількох аркушів або мати вигляд багатосторінкового видання у м’якій чи твердій палітурці. Все залежить від бачення клієнта. 

Найбільш популярні формати:

  • А5 (148х210 мм);
  • А4 (210х297 мм).

Для розрахунку виготовлення каталогів можна зв’язатися з нашим менеджером за телефоном +38 (063) 561-57-05 або заповнити форму нижче.

Хто ми?

Більше про нас

Є запитання?

Відповіді