Статті,новини
та корисна інформація


  Чому читати українською – це круто

  Кожна країна має власну культурну спадщину, зі своїми особливостями написання та класиками. Але, якщо казати чесно, далеко не всі мають своїх письменників, котрі зробили такий величезний вклад у літературу, як Україна. І цим потрібно пишатися! Ми маємо унікальну можливість читати мовою оригіналу таких всесвітньо відомих письменників, як Григорій Сковорода, Ліна Костенко, Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко. Цей список можна продовжувати нескінченно. Нашу літературу визнають та вивчають за кордоном, а ми не маємо бажання навіть ознайомитись із нею.

  Читати далі

  Як створюються шедеври?

  Народження книги - процес трудомісткий, кропіткий та дуже повільний. Створення книги - це мистецтво. Над нею працює величезна кількість людей, які перевіряють і готують рукопис до подальшого друку. Авторський рукопис проходить через коректора, редактора, дизайнера і верстальника. Всі ці фахівці беруть участь у створенні спеціального макета книги - оригінал-макету, який є моделлю майбутньої книги.

  Читати далі

  Видавнича справа і сьогодення

  Про проблему, пов'язану із втратою колишньої популярності книги, приреченістю паперової книги і скрутним становищем українських видавництв, все частіше і частіше згадують ЗМІ. З чим зіткнулися видавництва після швидкого розвитку науково-технічного прогресу та науково-технічної революції? Джерелом проблеми видавничої справи в наш час є спад читаючого населення України. Пасивне використання гаджетів поступово перемагає активне читання.

  Читати далі

  Найпопулярніша література «Ліри»

  «Для чого людям знати історію свого міста, регіону, держави?» - це питання задається в наш час досить часто. Хоча воно, на мій погляд, рівнозначе з таким, як: «А чи варто вчитися на чужих помилках, коли можна набивати власні шишки?» У сучасному світі, в умовах постійного науково-технічного прогресу ми забуваємо про минуле, втрачаємо традиції предків, втрачаємо з ними духовний та історичний зв'язок. Знання, отримані в минулому, необхідні для створення майбутнього, вони є своєрідною історичною основою духовної культури суспільства.

  Читати далі

  Воєнні та песик Кокс – попутники по життю Ганни Терянік

  Ганна Терянік народилася в 1976 році на Дніпропетровщині. Після закінчення Металургійної академії за фахом «інженер-економіст» зрозуміла, що займатися цим не хоче і не буде. На початок творчої кар'єри Ганни її спонукала війна. Ганна – волонтер, і в цей непростий для України час вона допомагала Україні чим могла. Возила поранених, спілкувалася з людьми, які побували в самому епіцентрі цих важких для нас всіх подій, і так вийшло, що й сама Ганна відчула цю атмосферу на собі.

  Читати далі
  создано в web.art
  0