Ми друкуємо все:
від візиток до каталогів


Розрахувати

Як надрукувати продукцію?

Вище можна переглянути основні види товарів, які ми виробляємо. Якщо ви раптом не знайшли потрібний, усе одно обов’язково зв’яжіться з нами і ми знайдемо рішення.

Щоб ми зрозуміли точну вартість продукції, спочатку потрібно визначити обов’язкові технічні параметри: формат, кількість сторінок, монохромний або кольоровий друк, тип паперу, щільність, тираж та інше. Це можна узгодити по телефону з нашими менеджерами або надіслати запит прямо зараз за допомогою форми нижче.

Якщо у вас немає макету продукції, можна замовити його розробку (створення дизайну) та підготовку до друку. Ця послуга оплачується окремо.

Після того, як ви визначилися з параметрами та ціною, далі погоджуються терміни виготовлення продукції та умови розрахунку за послуги.

У разі потреби можна укласти договір виготовлення поліграфічної продукції, в якому будуть зафіксовані всі досягнуті домовленості.

Ми працюємо без посередників та не передаємо проєкти клієнтів іншим компаніям. Друкуємо все самі, маємо власні офсетні верстати та цифрові принтери. Це дозволяє нам виготовляти продукцію в будь-якому накладі швидко і без затримок.

Якщо у вас немає макета продукції в електронному вигляді, можна замовити його виготовлення у нас. Наші дизайнери врахують ваші побажання та створять макет, який буде відповідати всім технічним вимогам.

Для розробки макета спочатку потрібно скласти технічне завдання. Це може бути файл, у якому будуть чітко сформовані побажання по дизайну, розміри, конкретний текст та зображення, які слід використовувати.

Можна надати зразки оформлення, яке вам до вподоби, або навпаки – яке вам здається невдалим. Розробка дизайну може потребувати певного часу: від одного дня до декількох місяців, залежно від складності. Отже, краще врахувати це заздалегідь при плануванні співпраці.

Коли макет погоджено, починається процес виробництва. Як і в випадку з розробкою макетів, він може тривати від одного дня до декількох місяців залежно від складності продукції.

При незначному тиражі застосовується цифровий спосіб друку (за допомогою цифрових промислових принтерів). Якщо тираж великий, то це може бути офсетний друк (за допомогою великих верстатів).

Процес друку може супроводжувати порізка, фальцювання, бігування, підбір аркушів, ламінація, шитво, скріплення на клей, на скоби, на пружину, тиснення, штрихування, нумерація, пакування та інші численні роботи

Після того, як тираж надрукований, наші менеджери обов’язково повідомляють вас про його готовність. Забрати замовлення можливо через самовивіз із нашого офісу або адресною доставкою за рахунок замовника.

Якщо є потреба, ми здійснюємо доставку по Україні за допомогою перевізника «Нова пошта». Також можливо зробити міжнародну відправку вашої продукції. Розрахувати вартість відправки замовлення можна на сайті компанії-перевізника.

Хто ми?

Більше про нас

Є запитання?

Відповіді