Друк папок

Мабуть, папка – найбільш дефіцитний офісний атрибут після блокнотів. Для багатьох працівників вона й досі залишається незмінним помічником у систематизації різноманітних матеріалів: буклетів, брошур, прайсів, бланків, каталогів тощо. У бухгалтерії ця річ взагалі на вагу золота, коли мова йде про сортування великої кількості документів, договорів та рахунків. Крім практичної користі папки також виконують й іміджеву роль: як елемент сувенірної, презентаційної та учбової продукції (фірмова папка з логотипом, папки для POS-матеріалів, папки для дипломів тощо).

Розрахувати

Можемо виготовити такі види папок:

  • Кольорові у м’якій обкладинці з приклеєним клапаном всередині. Використовується для презентацій, конференцій як рекламна продукція.
  • Книжкового типу у твердій обкладинці з використанням різноманітних палітурних матеріалів (штучна шкіра, тканина тощо) із тисненням (фольгою або блінтове). Використовується для документів тривалого зберігання або як іміджева продукція.

Також можемо зробити папки у твердій палітурці з м’якістю, із гребінцями та залізними кутами.

Для розрахунку виготовлення папок можна зв’язатися з нашим менеджером за телефоном +38 (063) 561-57-05 або заповнити форму нижче.

Хто ми?

Більше про нас

Є запитання?

Відповіді